Kategorie

PayU

Nasz sklep stacjonarny

ul. Balicka 306
30-198 Kraków
poniedziałek - piątek 9-17

Kontakt Szczegóły >>

Firma DEKANEX , prowadząc legalną działalność gospodarczą od 1997 roku zajmuje się sprzedażą notebooków i prowadzi serwis laptopów. 

SERWIS to doświadczenie , doskonałe wyposażenie , jedno z najnowocześniejszych w POLSCE .Wykonujemy wszelkiego typu usługi naprawy laptopów w tym naprawy związane z usługą lutowania układów BGA . Usługi przelutowywania  BGA wykonujemy na profesjonalnej maszynie firmy DENON RD500 II , dodając do tego długie doświadczenie powoduje , że skuteczność tego typu napraw mamy na poziomie 90-95 procent. Specjalizujemy się w naprawach laptopów APPLE Macbook , posiadamy bardzo duże ilości podzespołów co pozwala nam na szybkie i skuteczne naprawy. Naprawiamy również laptopy innych firm z równie wysoką skutecznością .  

SPRZEDAŻ , specjalizacja to APPLE Macbook po 2006 roku . Na stanie w ciągłej sprzedaży posiadamy od 100 do 200 sztuk róznych modeli APPLE.

W ofercie posiadamy również duże ilości laptopów IBM LENOVO i DELL i rzadko laptopy HP , Acer , Fujitsu Siemens .

Poza APPLE polecamy laptopy Dell i IBM Lenovo ze względu na ich wytrzymałość i staranność w produkcji co powoduje , że statystycznie większość modeli opartych na procesorach INTEL działa długo i bezproblemowo .

 

Polecając nasze usługi zapraszamy na stronę www.dekanex.pl /możliwość kupna sprzętu taniej o prowizję innych serwisów/ , allegro nick : dkustra i do naszego sklepu w Krakowie przy ulicy Balickiej 306 .

Sklepy które były by zainteresowane sprzedażą laptopów APPLE  , zapraszamy na zakupy hurtowe lub na rozmowy które mogą ale nie muszą spowodować że po jakimś czasie będziecie sprzedawać nasze laptopy w Waszych sklepach .

                                                    

                                                                                                  Pozdrawiamy i zapraszamy, właściciele Kustra Dariusz i Maciej Mróz