Kategorie

PayU

Nasz sklep stacjonarny

ul. Balicka 306
30-198 Kraków
poniedziałek - piątek 9-17

Kontakt Szczegóły >>

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO DEKANEX

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego Dekanex działającego pod adresem www.dekanex.pl.

2. Właścicielem sklepu i stroną dokonującą sprzedaży produktów w sklepie jest:

DEKANEX KUSTRA MRÓZ Spółka Jawna
ul. Balicka 306
30-198 Kraków
NIP 677-21-32-503

Stroną dokonującą zakupów zwaną dalej Kupującym, może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub przedsiębiorca w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 

PRODUKTY I ZAMÓWIENIA

1. Kupujący może składać zamówienia w sklepie w każdej chwili, kiedy jest on dostępny. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

2. Zamówienie jest wiążące w chwili kompletnego wypełnienia formularza zamówienia przez Kupującego i potwierdzenia go.

3. Sklep zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia z ważnych powodów ekonomicznych.

4. Kupujący może zmodyfikować swoje zamówienie po stosownych ustaleniach ze Sprzedającym.

5. Modyfikacja zamówienia może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

6. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu. W przypadku niedostępności części lub całości zamówienia, Kupujący po informacji od Sprzedającego może w ciągu 2 dni zdecydować o częściowej realizacji zamówienia, jego modyfikacji lub anulowaniu. Brak decyzji w określonym czasie jest równoznaczny z rezygnacją z zamówienia.

7. Sklep oferuje poniższe metody płatności:
- Płatność gotówką przy odbiorze (wysyłka za pobraniem, lub odbiór osobisty)
- Płatność za pośrednictwem serwisu PayU
- Płatność przelewm tradycyjnym

8. Ceny w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

9. Ceny produktów nie zawierają kosztu dostawy który jest doliczany na etapie składania zamówienia.

10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, wprowadzania nowych produktów do sklepu internetowego.

11. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w sklepie internetowym i do wprowadzania w nich zmian.

12. Sklep zastrzega sobie możliwość zweryfikowania ceny oraz dostępności produktów pod kątem potencjalnej pomyłki wprowadzającego treści.

13. W momencie realizacji zamówienia sklep wystawi do niego fakturę Vat lub paragon który zostanie dołączony do przesyłki.

14. Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

15. Kupujący zostanie poinformowany o złożonym zamówieniu i jego statusie pocztą elektroniczną.

16. Zamówienie płatne przedpłatą zostają skierowane do realizacji po otrzymaniu zapłaty (przelew, lub potwierdzenie z systemu PayU)

17. Zamówienie płatne przy odbiorze zostają skierowane do realizacji po weryfikacji ich przez Sprzedającego.

18. Wysyłka zamówień następuje bezzwłocznie po weryfikacji lub otrzymaniu zapłaty.

19. Czas dostawy produktu zależy od czasu kompletowania przesyłki, dostępności produktów i wybranego sposobu dostawy. Sprzedający dokłoży wszelkich starań aby realizacja zlecenia była jak najszybsza.

20. W przypadku przeszkód w realizacji zamówienia lub braku produktów, Kupujący zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

21. Zamówione Towary są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej, poczty polskiej lub przygotowane do odbioru osobistego w siedzibie Sprzedającego.

22. Wszelkie informacje dotyczące produktów zawarte na stronach sklepu, kierowane do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, a są wyłącznie zaproszeniem do podjęcia rokowań

23. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.

24. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych, w tym danych kontaktowych z numerem telefonu.

ZWROTY
(ODSTĄPIENIA OD UMOWY)

1. Zgodnie z ustawą o "ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Konsument, który zawarł umowę na odległość (sprzedaż wysyłkowa), może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni w sposób określony w art. 10 ust. 1. W przypadku odstąpienia umowa będzie uważana za niezawartą, a ewentualne wpłaty zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe.

2. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot nastąpi niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie czternastu dni, od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, na mocy obowiązujących przepisów

3. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest poprawne wypełnienie formularza i przesłania go na adres e-mail dk@dekanex.pl. W informacji zwrotnej Kupujący otrzyma numer zwrotu, którym należy oznaczyć paczkę ze zwracanym produktem.

4. Przesyłki nieoznaczone numerem zwrotu nie będą przez Sprzedawcę przyjmowane, podobnie jak przesyłki, których zawartość nie jest kompletna i zgodna z przedmiotem sprzedaży.

5. Zwrotowi nie podlegają produkty, które są uszkodzone mechanicznie, nagrania video i audio, oprogramowanie komputerowe zapisane na nośnikach, jeśli zostało naruszone oryginalne opakowane, produkt lub usługa, jeżeli została ona wykonana według indywidualnego zamówienia Kupującego, materiały eksploatacyjne i nośniki oraz produkty, które są niekompletne i posiadają zniszczone bądź niekompletne opakowanie.

DANE OSOBOWE
Dokonując rejestracji konta, lub złożenia zamówienia Kupujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie sklepu Dekanex i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez Sprzedającego,

AKCEPTACJA REGULAMINU
Dokonując rejestracji konta, lub złożenia zamówienia Kupujący dokonuje akceptacji regulaminu sklepu internetowego Dekanex.pl

INFORMACJE O PRODUKTACH, NOWOŚCIACH i PROMOCJACH
Dokonując rejestracji konta, lub złożenia zamówienia Kupujący wyraża zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i nowościach.